Ponuka procedúr

V prípade záujmu je možné procedúry vykonať aj v pohodlí Vášho domova


Reflexná masáž

povrch nášho tela pokrýva mnoho receptorov, čo sú to citlivé miesta, ktoré sú pomocou nervových dráh prepojené s určitým orgánom, svalom alebo kĺbom v tele. Skupiny receptorov sa nachádzajú na chodidlách, na dlaniach rúk, ale aj na ušniciach, či iných častiach nášho tela. Ideálny zhluk receptorov predstavujú naše chodidlá, ktoré sú mapou nášho tela. Predstavte si svoje chodidlo od členka až po pätu ako systém tlačidiel, ktoré stačí potlačiť prstami a v tom okamihu sa signál rozbehne nervovými dráhami priamo do orgánu alebo do tej časti tela, na ktorú chceme pôsobiť. Týmto stláčaním sa konkrétny orgán prekrví a jeho činnosť sa zharmonizuje.

Šponovanie nechtov

alebo inak nazvané vyrovnávanie nechtov je proces, ktorý je nutné vykonať pri chronickom zarastaní nechtu alebo vtedy, keď je necht natoľko zdeformovaný, že neplní svoju funkciu. Vystrihnutie, vyrezanie, alebo vybrúsenie nechtu je bolestivé a len krátkodobé riešenie tohto problému. Trvalým riešením je nasadenie tzv. špony. Je to špeciálne tvarovateľný drôtik, ktorý sa nasadí na necht, pričom konce oboch strán drôtika sa zahnú a prichytia pod okraj nechtu. Tento spôsob núti necht správne rásť. Po 4-8 týždňoch sa dokonale vyčistí nechtový val aj špona a tá sa nasadí rovnako ako prvýkrát. Proces úplného vyrovnania nechtu zväčša trvá od 5 do 10 mesiacov a výsledok je trvalý.

Gel lak

je revolučnou novinkou v oblasti nechtového dizajnu. Má vlastnosti, ktorým napreduje pred farebnými lakmi a približuje sa farebným gélom. Gél lak na nechty sa neolupuje, dlho vydrží a pri nanášaní nezapácha ako klasický lak. Prvoradou schopnosťou gél laku je, že nepoškodzuje prírodné nechty. Je možné ho aplikovať na nechty na rukách aj nohách.

Parafínový zábal

je vhodný na liečebné, ale aj kozmetické použitie. Je to vosk získaný z ropy, ktorý je obohatený o vitamín E. Zábal v teplom parafíne má blahodárne účinky na suchú a popraskanú pokožku. Uvoľňuje svaly a kĺby, prehrieva a zlepšuje krvný obeh. Procedúra prispieva ku zmierneniu bolestí pri artritíde a umožňuje lepšie vstrebávanie výživných látok. Zábal má viditeľný efekt. Pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli spevnenie nechtov, krásna a hodvábne jemná pokožka, viditeľné a okamžité omladenie, uvoľnenie bolestivých kĺbov a stuhnutého zápästia.

Informácie


    Otváracie hodiny

  • PO: 09:00 - 17:00
  • UT: 09:00 - 17:00
  • ST: 09:00 - 17:00
  • ŠT: 09:00 - 17:00
  • PI: 09:00 - 17:00
  • SO: Zatvorené
  • NE: Zatvorené
  • Podľa objednávok

Fotogaléria
Cenník
Poukážky

Pedikúra Della Vám ponúka darčekové poukážky s voľným výberom procedúr.