Ponuka procedúr

V prípade záujmu je možné procedúry vykonať aj v pohodlí Vášho domova


Pedikúra

hoci nás naše nohy verne nosia celý život, stojíme a chodíme na nich takmer celý deň, často krát im nevenujeme dostatočnú starostlivosť. Pedikúra spočíva predovšetkým v preventívnej hygiene nôh a v odstraňovaní už vzniknutých problémov pokožky nôh a nechtov. Práve preto by sa mal každý človek o svoje nohy pravidelne starať mesiac čo mesiac. V našom salóne Vám ponúkam rôzne metódy ošetrenia nôh.

Klasická mokrá pedikúra

zahŕňa namáčanie nôh vo voňavom vodnom kúpeli, dezinfekciu nôh, odstránenie zrohovatenej kože pomocou skalpela, odstránenie kože okolo nechtov, úpravu nechtov a záverečný krém aplikovaný podľa typu pokožky. Samozrejmosťou je aj odborné poradenstvo o ošetrovaní nôh v čase medzi návštevami salónu. Ošetrenie je veľmi príjemné a zrelaxuje pri ňom nielen Vaše telo ale aj myseľ.

Prístrojová pedikúra

je odborné ošetrenie nôh, ktoré sa vykonáva špeciálnym prístrojom. Na rozdiel od klasickej metódy, kedy sa namočená koža odstraňuje skalpelom, sa pri suchej metóde nohy nenamáčajú, ale koža aj nechty sa upravujú rotačnou frézkou. Toto ošetrenie je takisto veľmi príjemné, bezbolestné a vhodné pre pacientov trpiacich diabetes. Oproti klasickej metóde je umožnené nadštandardné ošetrenie nechtov, perfektné odstránenie a vybrúsenie zrohovatenej kože. Zarastajúce a zhrubnuté nechty je možné ošetriť omnoho dôkladnejšie. Nakoniec je aplikovaný krém podľa typu pokožky.

Kombinovaná pedikúra

využíva výhody mokrej a suchej pedikúry súčasne. Práve kombinovaná pedikúra je najčastejšie vykonávaná pedikúra v našom salóne. Celá procedúra začína voňavým kúpeľom nôh, ktorý trvá približne desať minút. Počas tejto doby dôjde k zmäkčeniu otlakov a mozoľov a uvoľneniu nečistôt z nechtových lôžok. Nohy sa osušia, dezinfikujú a začína sa s odstraňovaním prebytočnej kože a otlakov pomocou skalpela. Po dokončení mokrej fázy nasleduje využitie výhod prístrojovej pedikúry vysoko otáčkovou brúskou. Pokožka sa vybrúsi dohladka, nechty sa ostrihajú a vyleštia. Pre dokonalý efekt je na nohy aplikovaný krém podľa typu pokožky.

Informácie


    Otváracie hodiny

  • PO: 09:00 - 17:00
  • UT: 09:00 - 17:00
  • ST: 09:00 - 17:00
  • ŠT: 09:00 - 17:00
  • PI: 09:00 - 17:00
  • SO: Zatvorené
  • NE: Zatvorené
  • Podľa objednávok

Fotogaléria
Cenník
Poukážky

Pedikúra Della Vám ponúka darčekové poukážky s voľným výberom procedúr.